Vajinal Estetik Ankara

  Günümüzde gittikçe yaygınlaşan vajinal estetik uygulamalar, daha kaliteli bir cinsel yaşama ulaşmak için kadınların başvurduğu operasyonlardır. Vajinal estetik Ankara operasyonlarından genellikle bölgesel deformasyonların düzeltilmesinde yararlanılır. Vajinada genetik olarak var olan veya zamanla oluşan şekil bozuklukları, kadınlar üzerinde özellikle psikolojik açıdan olumsuz etkilere sahip olabilir. Bu durum ise bedensel algıda olumsuzluklar, kendinden utanma, cinsellikten kaçınma, cinsel haz almakta güçlük çekme gibi istenmeyen durumları açığa çıkartabilir. Başvurulan estetik müdahaleler, mevcut şekil bozukluklarını giderdiği gibi, alınan cinsel hazzın artırılmasına yönelik de olabilir. Bu sayede, hem kişinin psikolojisi üzerinde yıpratıcı rol oynayan faktörler ortadan kalkar, hem de daha özgüvenli ve mutlu bir cinsel hayatın kapısı açılmış olur.

  Yazımızın devamında vajinal estetik ile ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz. Ankara vajinal estetik operasyonları için kliniğimizle iletişime geçebilir ve Op. Dr. Meral Sönmezer’den randevu alabilirsiniz.

  Vajinal Estetik Nedir?

  Kadınlarda genital bölge, vajina, vulva, klitoris, iç ve dış dudaklardan oluşur. Bu bölgelerde yapılan estetik operasyonlara vajinal estetik ismi verilir. Vajinal estetik Ankara operasyonlarından genellikle bölgesel deformasyonların düzeltilmesinde yararlanılır. Bunun yanı sıra, yapılan estetik müdahaleler ile cinsel hazzın artırılması da mümkündür.

  Genital deformasyonlar, genetik nedenlerle doğuştan olabileceği gibi, zamanla da oluşabilir. İlerleyen yaş, yapılan vajinal doğumlar, vajinal bölgede şekil bozuklukları oluşmasına neden olabilir. Bu deformasyonlar, kadınlarda özgüven kaybı, olumsuz beden algısı, cinsel işlev bozuklukları gibi psikolojik sorunlar ortaya çıkarabilir. Vajinal estetik uygulamalar sayesinde, bu tür deformasyonların giderilmesi ile kadınların cinsel yaşamlarında daha özgüvenli hale gelmesi sağlanır. Bu durum hem kadınlar, hem de erkekler açısından alınan cinsel hazzın artmasını olanaklı kılar. Ankara vajinal estetik hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

  Vajinal Estetik Operasyonları Nelerdir?

  Günümüzde, ilerleyen bilimsel ve teknolojik çalışmalar sayesinde, birçok farklı vajinal estetik uygulaması gerçekleştirilebilir. Gerçekleştirilen bu uygulamalar sayesinde kadınlarda özgüven kaybına yol açan deformasyonlar giderilir. Bu sayede hastalara, psikolojik anlamda oldukça olumlu katkılar sağlanır. Ayrıca, şekil bozuklarından kaynaklanan fiziksel rahatsızlıkların da vajinal estetik uygulamaları ile tedavisi mümkündür.

  Günümüzde en sık başvurulan vajinal estetik uygulamaları;

  • Vajinoplasti,
  • Labioplasti,
  • Hymenoplasti,
  • G noktası büyütme,
  • O noktası büyütme,
  • Vajina beyazlatma,
  • Lazerle vajina daraltma,
  • Orgazm aşısı ve
  • Vajina gençleştirme olarak karşımıza çıkar.

  Vajinal Estetik Nasıl Yapılır?

  Vajinal estetik uygulamalar, genellikle hasta genel veya lokal anestezi altındayken, cerrahi müdahale ile gerçekleştirilir. Estetik müdahalenin uygulanacağı alana göre, gerçekleştirilecek işlem de değişiklik gösterir.

  Vajinoplasti

  Vajina daraltma olarak da bilinen vajinoplasti uygulaması, vajen içerisindeki deforme olmuş dokuların çıkartılması ve diğer doku ve kasların cerrahi olarak sıkılaştırılması ile gerçekleştirilir.

  Labioplasti

  Dudaklardaki şekil bozukluklarının giderilmesinde başvurulan estetik operasyondur. Dudaklardaki sarkmanın toparlanması ve asimetrik olan dudak yapısının simetrik hale getirilmesi gibi uygulamaları içerir. Labioplasti ile aşırı büyüklükteki dudakların toparlanarak küçültülmesi sağlanır.

  Hymenoplasti

  Kızlık zarı muayenesi ve dikimi vajinal estetik operasyonlar arasındadır. Kızlık zarı dikimi olarak da bilinen hymenoplasti, geçici ve kalıcı olmak üzere iki farklı yolla yapılabilmektedir. Geçici dikim işlemi, cinsel ilişkiden birkaç gün öncesinde gerçekleştirilir. Kalıcı kızlık zarı dikimi ise uzun yıllar boyunca dayanıklılığını koruyan bir yöntemdir.

  Vajina Beyazlatma

  Vulva beyazlatma olarak da adlandırılan bu işlem, dış genital bölgede oluşan kararmaların giderilmesi ve rengin tekrardan açılmasıdır. Vajina beyazlatma işlemi, genellikle lazer teknolojisinden yararlanılarak gerçekleştirilir. Epidermis olarak adlandırılan cildin üst katmanı, yapılan lazer uygulaması sayesinde soyulur. Böylece, genital bölgede renk açılması sağlanır.

  Ankara Vajinal Estetik Fiyatları 2021

  Vajinal estetik uygulamaları, genital bölgedeki farklı alanlarda gerçekleştirilebilir. Estetik müdahalenin uygulanacak olduğu alan ve hastanın ihtiyaçlarına bağlı olarak, operasyonlar değişiklik gösterebilir. Bu nedenle tek bir vajinal estetik fiyatından söz etmek mümkün değildir.

  Yapılacak olan vajinal estetik uygulamada kullanılan anestezi yöntemi fiyatların değişiklik göstermesine neden olur. Ancak, her hasta için aynı anestezi uygulamasından faydalanmak mümkün değildir. Hangi anestezi yönteminin hasta için uygun olduğu, uzman hekim muayenesi ile belirlenir.

  Vajinal estetik ücretleri klinikten kliniğe de değişiklik gösterebilir. Ankara vajinal estetik fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için kliniğimizle iletişime geçebilir ve Op. Dr. Meral Sönmezer’den randevu alabilirsiniz.


  Open chat
  Whatsapp'tan Bize Yazın